من و تو
به نام ایزد سپهرداد

ترانه ی(جدایی)افسر شهیدی رو تا حالا گوش دادین دیگه؟؟ چقدررر سوزناک و توپ و محشر خونده...من که خیلی باهاش حال میکنم...

روزی که از تو جدا شم...روز مرگ خنده هامه...روز تنهایی دستام... فصل سرد گریه هامه...

 حالا تصور کنین! یه خانومه جوون و جوگیررره برنامه ی آکادمی موسیقی گو*گو*ش و نکست پرژن *استار*، که صداش عین ناله های یک بزه مریضه و ته گلوش گاهی انگاری یه قیف چپوندن، یهو به سرش میزنه و با افسر شهیدی همذات پنداری میکنه و میزنه زیر آواز و حالا نخون کی بخوووووون......بعد حالا نمیدونم چه جوری گوشی موبایلش هم رفته روی ویدئو و داره فیلم هم میگیره!!!!احتمالا اتفاقی بوده!!

 مدیون باشید اگر فکر کنین من بودم و عمدا هم ضبطش کردم این شاهکار هنری رو! بعد حالا شوهره خانومه میاد خونه و مواجه میشه با این اثر هنری...و وقتی می بینه فیلم مذکور رو...اولش اینطوری میشهبعدشو بعدتر آیکن سیخ شدن موهای بدن...و در انتهابرای همسر جوونش که داره حیف و میل میشه!!!خولاصه که این تب خوانندگی بد تبیهههه خدا نصیب نکنه خانمان سوزه!

حالا صدای نکره به کنار......تصویرشو که نگووو......هی دماغه خانومه میاد توی دوربین میزنه کورت میکنه...لباش عین لبای اردک....از تموم ابعاد هم فیلم خودشو گرفته...نیم رخ، سه رخ، تمام رخ...اوه چه نگاهی هم به جمعیت کنسرت میکنه و فروتنانه لبخند هم میزنه!!

ای خدا بگم چیکارتون بکنه کانال من و تو....(هر چند عاشقتممم.).....اون از بفرمایید شامتون اینم از آکادمی گو*گو*ش و میترسم کم کم برسه به شعبده بازی و کارای کریس انجل!!!!!!و همین طور کانال تی* وی پرشیا* وان و مسابقه ی رقصش!باور کنین توی تابستون به سرم زده بودم بریم آنتالیا و منم شرکت بکنم......اوههههههههههه بکن و بریزززز.......قرش بدهههه لامصبو......بدمصبووو...این کمره یا فنره...شافنره شافنره

**********************************

این روزا میرم کلاس زبان به همراه دوست و همکلاس همیشگی و همراهم دخترخاله ی محترمه!بازم مثل دوران مدرسه میشینیم توی یه میز...میز آخر....یه جای دنج واسه شیطنتهامون...با این تفاوت که حالا هر دومون دو تا خانوم خونه دار و همسرداریم و اونم بچه دار.....خدا عاقبتمونو به خیر کنه تو این کلاس...هلوووووو هاواریوووو...اوه مای گاد......تنکس تنکس.....وری وری گود

************************

خدایا از دست بازیگوشی خودمم به تنگ اومدم.....کتاب و تست و کلی کوفت دیگه گرفتم که بشینم بخونم برای کنکور....اما.............یه صفحه که میخونم یا خوابم میگیره یا هوس تی وی دیدن میکنم یا توی جام غلت میزنم و روی کتابام نقاشی میکشم!!

***************

آخییییییییی بفرمایید شام هم که یه چند هفته ای غایبه.....تا سری دوبی آماده شه! یادش به خیر برای دیدنش لحظه شماری میکردم! و هر جا که بودم خودمو با هزار امید میرسوندم خونه و می دیدمش...زودی برگرددددددددددددددددددد همدم تنهاییهام

**********

یه مدت هم هست که کمتر میام نت و نی نی سایت.....باشد که حامله شویم!! آخه باعث استرس و اضطراب و مشغول شدن فکرم میشه!!ولی خب حسابی کرم درونم می لوله!!!!!!

دوشنبه دوم آبان 1390 | 0:27 قبل از ظهر | تمنا |

Menu
.............................................
Link
.............................................
Theme Weblog
.............................................
Design
.............................................
Other
.............................................